Mgr. Radim Roček, MBA

MÉ ŽIVOTNÍ PROČ

Chci inspirovat co nejvíce lidí, abychom společně měnili svět k lepšímu

– sdílením prostředků, radosti a energie

– naplňováním toho, co každý dostal do vínku

– cestou k pokoře, respektu, udržitelnosti, pravdě a lásce

 

Můj příběh

Vystudoval jsem gymnázium v Moravském Krumlově a poté Přírodovědeckou faktultu Masarykovy Univerzity v Brně, obor učitelství všeobecně vzdělávacích předmětů matematika – biologie.

Po deseti letech v praxi v různých obchodních a marketingových pozicích jsem pak o víkendech během tří let vystudoval s vyznamenáním MBA ve strategickém managementu na Brno Business School při Podnikatelské fakultě VUT.

Od roku 1995 působím v obchodě a marketingu v nadnárodních firmách.

Od roku 2015 mne oslovilo koučování, od roku 2019 procházím intenzivními tréninky na cestě k PCC, což je druhá nejvyšší možná úroveň dle Mezinárodní federace koučů ICF. Této úrovně bych měl dosáhnout v roce 2023.

Mým dalším koníčkem je psaní knih, napsal jsem jich už 5, vydal jsem jen tu poslední, z prostředí amerického korporátu.

 

Proč si mne vybrat jako kouče?

Mám více, než 500 hodin praxe a od roku 2019 jsem absolvoval certifikované tréninky dle ICF v koučovací škole Coachville – Život jako hra.

Mám zkušenosti z B2B nejen v České republice ale i ve dvou desítkách dalších zemí východní Evropy, lépe tedy rozumím lídrům, kteří vedou týmy jak v českém, tak mezinárodním prostředí.

Zaměřuji se na koučování majitelů malých firem s velkým potenciálem a zakladatelů startupů především v oblasti udržitelnosti.

Rád také pomáhám těm, kteří mají velké sny a chtějí je naplnit.